Wedstrijdschema / Playing schedule

Zaterdag 3 juni 2017 / Saturday 3rd June 2017 / Samstag den 3. Juni 2017
 
Tijd Wedstrijd  
10:00-10:30 AZ Bayer 04 Leverkusen 2-0
10:00-10:30 Zenit St. Petersburg PSV 2-1
10:45-11:15 Ajax Feyenoord 0-1
10:45-11:15 RKZVC Benfica 1-4
11:30-12:00 OSC Lille Zenit St. Petersburg 1-0
11:30-12:00 PSV AZ 2-0
12:15-12:45 RSC Anderlecht RKZVC 8-0
12:15-12:45 Benfica Ajax 0-3
13:00-13:30 Zenit St. Petersburg AZ 3-2
13:00-13:30 Bayer 04 Leverkusen OSC Lille 1-1
13:45-14:15 RKZVC Ajax 0-2
13:45-14:15 Feyenoord RSC Anderlecht 1-0
14:30-15:00 PSV Bayer 04 Leverkusen 0-1
14:30-15:00 AZ OSC Lille 0-2
15:15-15:45 Benfica Feyenoord 1-1
15:15-15:45 Ajax RSC Anderlecht 2-1
16:00-16:30 OSC Lille PSV 0-7
16:00-16:30 Bayer 04 Leverkusen Zenit St. Petersburg 0-5
16:45-17:15 RSC Anderlecht Benfica 4-2
16:45-17:15 Feyenoord RKZVC 5-0

 

Standings group A 1 2 3 4 Points Goals Place
Feyenoord 3 3 1 3  10  7  1
Ajax 0 3 3 3  9  5  2
RSC Anderlecht 3 0 0 3  6  8  3
Benfica 3 0 1 0  4  -2  4
RKZVC 0 0 0 0  0  -18  5
Standings group B 1 2 3 4 Points Goals Place
Zenit St. Petersburg 3 0 3 3  9  6  1
OSC Lille 3 1 3 0  7  -4  2
PSV 0 3 0 3  6 7  3
Bayer 04 Leverkusen 0 1 3 0  4  -6  4
AZ 3 0 0 0  3  -3  5

 

Zondag 4 juni 2017 / Sunday 4th June 2017 / Sonntag den 4. Juni 2017
 
Tijd Wedstrijd  
09:30-10:00 OSC Lille PSV 0-1
09:30-10:00 Ajax RSC Anderlecht 2-0
10:15-10:45 Benfica Bayer 04 Leverkusen 2-2
10:15-10:45 RKZVC AZ 0-1
11:00-11:30 Feyenoord PSV 2-1
11:00-11:30 Zenit St. Petersburg RSC Anderlecht 1-1
11:45-12.15 Benfica RKZVC 5-0
11:45-12.15 Bayer 04 Leverkusen AZ 1-0
12:30-13:00 Zenit St. Petersburg Ajax 0-2
12:30-13:00 Feyenoord OSC Lille 1-1
13:15-13:45 Bayer 04 Leverkusen RKZVC 2-1
13:15-13:45 Benfica AZ 0-0

 

 

Standings group C 1 2   Points Goals Place
Feyenoord  3  1  4  1  1
PSV  3  0  3  0  2
OSC Lille  0  1  1  -1  3
Standings group D 1 2   Points Goals Place
Ajax  3  3  6  4  1
Zenit St. Petersburg  1  0  1  -2  2 (n.s.)
RSC Anderlecht  0  1  1  -2  3 (n.s.)
Standings group E 1 2 3 Points Goals Place
Bayer 04 Leverkusen  1  3  3  7  2  7
Benfica  1  3  1  5  5  8
AZ  3  0  1  4  0  9
RKZVC  0  0  0  0  -7  10

 

14:00-14:20 Hair Effects by Arno Doppen Penalty Cup
Time Match
14:25-14:55 PSV Zenit St. Petersburg 2-5
14:25-14:55 OSC Lille RSC Anderlecht 0-2
15:15-15:45 Feyenoord Ajax 1-1
 Ajax w.n.s.
16:00-16:30 Victory ceremony

 

Final ranking
1  Ajax
2  Feyenoord
3  Zenit St. Petersburg
4  PSV
5  RSC Anderlecht
6  OSC Lille
7  Bayer 04 Leverkusen
8  Benfica
9  AZ
10  RKZVC