Wedstrijdschema / Playing schedule

Zaterdag 8 juni 2019 / Saturday 8th June 2019
 
Tijd / Time Wedstrijd / Match  
10:00-10:30 PSV De Graafschap 5 – 0
10:00-10:30 Ajax OSC Lille 1 – 2
10:45-11:15 AZ RSC Anderlecht 1 – 0
10:45-11:15 AC Milan Feyenoord 3 – 0
11:30-12:00 Bayer 04 Leverkusen Ajax 1 – 0
11:30-12:00 OSC Lille PSV 1 – 2
12:15-12:45 RKZVC AC Milan 0 – 2
12:15-12:45 Feyenoord AZ 1 – 1
13:00-13:30 Ajax PSV 0 – 1
13:00-13:30 De Graafschap Bayer 04 Leverkusen 0 – 4
13:45-14:15 AC Milan AZ 0 – 0
13:45-14:15 RSC Anderlecht RKZVC 4 – 0
14:30-15:00 OSC Lille De Graafschap 5 – 0
14:30-15:00 PSV Bayer 04 Leverkusen 3 – 4
15:15-15:45 Feyenoord RSC Anderlecht 0 – 5
15:15-15:45 AZ RKZVC 2 – 0
16:00-16:30 Bayer 04 Leverkusen OSC Lille 0 – 4
16:00-16:30 De Graafschap Ajax 0 – 3
16:45-17:15 RKZVC Feyenoord 0 – 5
16:45-17:15 RSC Anderlecht AC Milan 3 – 2

 

Zondag 9 juni 2019 / Sunday 9th June 2019
 
Tijd / Time Wedstrijd / Match  
09:30-10:00 AZ AC Milan 0 – 3
09:30-10:00 PSV Bayer 04 Leverkusen 1 – 1
10:15-10:45 AFC Ajax Feyenoord 3 – 1
10:15-10:45 De Graafschap RKZVC 1 – 0
11:00-11:30 OSC Lille AC Milan 0 – 1
11:00-11:30 RSC Anderlecht Bayer 04 Leverkusen 1 – 0
11:45-12.15 AFC Ajax De Graafschap 1 – 0
11:45-12.15 Feyenoord RKZVC 7 – 0
12:30-13:00 RSC Anderlecht PSV 2 – 1
12:30-13:00 OSC Lille AZ 1 – 4
13:15-13:45 Feyenoord De Graafschap 5 – 1
13:15-13:45 AFC Ajax RKZVC 5 – 0

 

Standings group
EP Groot Zevert
1 2 3 4 Points Goals Place
Ajax 0 0 0 3 3 0 4
PSV 3 3 3 0 9 +6 2
De Graafschap 0 0 0 0 0 -17 5
OSC Lille 3 0 3 3 9 +9 1
Bayer 04 Leverkusen 3 3 3 0 9 +2 3
Standings group
Lurvink Textiel
1 2 3 4 Points Goals Place
Feyenoord 0 1 0 3 4 -3 4
AZ 3 1 1 3 8 +3 2
AC Milan 3 3 1 0 7 +4 3
RSC Anderlecht 0 3 3 3 9 +9 1
RKZVC 0 0 0 0 0 -13 5

 

Standings group C 1 2   Points Goals Place
OSC Lille 0 0 0 -4 3
AZ 0 3 3 0 2
AC Milan 3 3 6 +4 1
Standings group D 1 2   Points Goals Place
RSC Anderlecht 3 3 6 +2 1
PSV 1 0 1 -1 (2-3) 2
Bayer 04 Leverkusen 1 0 1 -1 (1-2) 3
Standings group E 1 2 3 Points Goals Place
AFC Ajax 3 3 3 9 +8 1
Feyenoord 0 3 3 6 +9 2
De Graafschap 3 0 0 3 -4 3
RKZVC 0 0 0 0 -13 4

 

14:00-14:20 Hair Effects by Arno Doppen Penalty Cup
Tijd / Time Wedstrijd / Match
14:25-14:55 AZ PSV 3 – 2
14:25-14:55 OSC Lille Bayer 04 Leverkusen 0 – 3
15:15-15:45 AC Milan RSC Anderlecht 1 – 0
16:00-16:30 Victory ceremony

 

Final ranking 17th Seesing Tournament 2019
1 AC Milan
2 RSC Anderlecht
3 AZ
4 PSV
5 Bayer 04 Leverkusen
6 OSC Lille
7 Ajax
8 Feyenoord
9 De Graafschap
10 RKZVC